SPAM

Tutaj jest Wasz świat, tak zwane "to co Tygryski lubią najbardziej", co nie? Reklamujcie się, a ja obejrzę, przeczytam, a gdy się zaciekawię, to pewnie zostanę na dłużej :)
Informacje o nowych rozdziałach również proszę zostawiać w tym miejscu.

70 komentarzy:

 1. Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów. Piszę o wszystkim i o niczym. Jeśli nie wiesz co zrobić z czasem, wpadaj śmiało! Na blogu znajdziesz mi. przepisy na słodkie smakołyki, recenzje kosmetyków czy najnowszych filmów, seriali bądź książek. Twoja wizyta wywoła u mnie nie lada uśmiech! :)


  ----> Plaster na Nudę <----

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja zostawię reklamę potomnym, a co. Z Pożaru miałam trochę wejść :).

  Historia o gorącu, wichrach i tajemniczych zniknięciach wśród czerwonego pyłu. O groteskowej władzy i o codziennych, choć niezwykłych problemach bohaterów. Nie ja tworzę tę fabułę, lecz Ty, Czytelniku. Podaj swój pomysł i przeczytaj go w kolejnym rozdziale. Na co jeszcze czekasz? Niedługo wichura!

  Czerwony Piach czeka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam za spam.
  Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, czy w obliczu zagrożenia postąpiłabyś słusznie, zgodnie z Twoimi ideałami? Czy byłabyś w stanie zrezygnować z własnego bezpieczeństwa, by chronić tych, na których Ci zależy?
  Główna bohaterka opowiadania to osiemnastoletnia Eleinor Zayden, która jest na etapie szkolenia, po którym będzie mogła zostać pełnym członkiem korpusu Kairee. Na razie jako Virsinia posiada pewne przywileje, jednak kiedy już złoży przysięgę, te przepadną. Będzie zmuszona wykonywać rozkazy, które nie będą jej się podobać. Ale nie ma innego wyboru, jak tylko zagryźć zęby i robić to, co jej każą.
  Czy Elein podporządkuje się Kairee? Czy zdoła przeciwstawić się woli ojca? Czy jej chęć do zmian nie zostanie wypaczona przez ciężkie chwile, które będzie musiała przejść?
  Jeśli uważasz, że dałabyś radę oprzeć się rozkazom korpusu, nie krzywdząc przy tym siebie, jak i swojej rodziny, muszę zniszczyć Twoje aspiracje. Nie dałabyś rady. Dobrze się zastanów, czy chcesz przekroczyć granicę i od tej pory żyć pod dyktando innych. Możesz też się zbuntować. Ale tak czy inaczej nie gwarantuję Ci tu bezpieczeństwa. Zagrożenie czyha z każdej strony.
  Przeżyć w Kasmanii potrafią tylko inteligentni i odważni. Pozostali wcześniej czy później wypadną z gry. W opartym na spartańskim wychowaniu państwie nie ma miejsca na płacz i biadolenie.
  Przekroczysz więc bramę prowadzącą do królestwa? Czy się odważysz?
  http://nadprzepasciazycia.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  Eveline

  OdpowiedzUsuń
 4. A co powiesz na odkurzoną historię młodego małżeństwa, rozdzielonego przez przeznaczenie, a może złowieszczą Wyspę? Wszystko w otoczeniu chorwackiej natury i demonicznych wiatrów.

  "Delikatny, popołudniowy wietrzyk napływający znad Adriatyku muskał jego ciało. Wpatrywał się w dal, obserwując lądy, pełne ludzi nieświadomych skrywanej przez Wyspę tajemnicy. Słońce obdarowywało jego jasną skórę swoimi ciepłymi promieniami. Znajdował się na skalistej plaży, łączącej delikatnym deseniem dom przedziwnych istot ze spokojnym morzem. Woda kołysała się leniwie, rozmawiając z przelatującymi gdzieś w oddali ptakami. Jego twarz znów nabrała młodzieńczego wyrazu, oczy zabłysły wspomnieniem tych spokojnych, dawnych lat. Z czasem coraz rzadziej i mniej o tamtych czasach myślał. W ten sposób trwał bezboleśnie, pielęgnując w sobie tylko dobre wspomnienia, starając się nie zadawać sobie pytań, na które i tak nie istniały odpowiedzi. Uśmiechnął się do siebie, rozkładając ręce jak do lotu."

  www.teoria-wiecznosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam!
  1. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  2. http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  3. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://crying-werewolf.blogspot.com/

  Stara nazwa, zupełnie inne opowiadanie.
  Chcesz się przekonać, jak poradzi sobie Camille i jej bliźniacza siostra Lily w Mieście Aniołów? Wszystko wydaje się takie banalne i przewidywalne, a tak na prawdę... Sama się przekonaj. Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania, będzie mi bardzo miło! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. "- Avada Kadavra! - rzucił zaklęcie śmierciożerca.
  Margaret zamknęła oczy i mocniej wtuliła się w pierś swojego męża. Serce podskoczyło jej do gardła. Wzięła głęboki wdech. Ostatni raz chciała poczuć, przesiąkniętą zapachem piżma i cytrusów, koszulę Artura. Nagle powietrze przeszył głośny wybuch. Drzwi wyleciały w powietrze, a do małego domku wkroczyli członkowie Zakonu Feniksa"

  http://ten-sam-cel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Wakacje nad jeziorem są doskonałym oderwaniem się od nudnej rzeczywistości, szczególnie jeśli są one spędzane z najlepszymi przyjaciółmi. Co jeśli jednak te wakacje mają odmienić wszystkie twoje myśli i przekonania oraz twoich znajomych? A co jeśli taki wyjazd nie jest wyjazdem, lecz zwykłym powrotem do rzeczywistości, która wydawałaby się być tak abstrakcyjną? Nikt nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania poza jedną osobą.

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=T3eMyV8bBxI

  Psychologiczne opowiadanie o tym, jak łatwo jest zapomnieć o własnej śmierci. Zapraszam! http://drownedl.blogspot.com/

  PS. Za obserwację i komentarze - odwdzięczam się tym samym :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedy Kaylin odkrywa, że posiada niesamowite zdolności, cały jej świat staje na głowie. Czy odnaleziona po latach siostra naprawdę chce jej pomóc?
  Czy nowi znajomi, aby na pewno życzą jej dobrze?
  Co się stanie, kiedy jej przyjaciółki dowiedzą się o niej prawdy?
  I jakie zamiary wobec niej ma tajemniczy mężczyzna pojawiający się w jej snach?
  Zapraszam na opowieść pełną magii, miłości, walki oraz szukania własnej drogi..
  Adres : http://angel-of-destination.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdy rodzice Lynn zostali zamordowani dziewczyna trafiła pod opiekę swego wuja śmierciożercy. Była bardzo szczęśliwa ,gdy Czarny Pan wybrał ją do wykonania ważnej misji.
  Opowiadanie o Erze Huncwotów.
  Serdecznie zapraszam na: http://mroczny-znak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam cię na moje opowiadanie :) Jest to można powiedzieć romans, jednak dopiero po jakimś czasie będzie widać miłość między bohaterami ;)
  "Samochody jadą w tą i z powrotem. Kiedy myślę, że każdy prowadzący ten samochód ma rodzinę, ma komu się wyżalić, łamie mi się serce. W tym momencie przypomina mi się, że ja nikogo nie mam. Nie mam dla kogo żyć. Nie mam po co żyć.
  Barierka, na której teraz stoję, delikatnie się trzęsie. Opuszczam delikatnie głowę i widzę płynącą w dal wodę. Dlaczego to ja mam mieć spieprzone życie? Popełniłam wiele błędów. Przede wszystkim zaufałam JEMU. To największy i najgłupszy błąd jaki mogłam zrobić. Zniszczył mnie od środka. Wykorzystał i porzucił. Nie rozumiem. Jego uczucia wydawały się szczere, jednak jest taki sam jak ten pierwszy gnój, który mnie zgwałcił. Nie wiem po co ja się pakowałam w to. Byłam głupia myśląc, że taki człowiek jak on kocha mnie. Dlaczego on to zrobił? Nic już nie rozumiem. Nic już nie wiem. Wiem tylko jedno, że muszę to zrobić. Nie jestem w stanie żyć już dłużej. Po prostu już tak dłużej nie mogę...
  Stałam tam jeszcze chwilę myśląc o wszystkim. Kiedy jednak przypomniała mi się jego twarz, odsunęłam delikatnie prawą nogę i od razu poczułam ulgę..."
  http://cryingsorrowswound.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem wszystko się komplikuje. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Każdy coś ukrywa, nie każdemu można zaufać. Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem? Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Poznaj historię 19 letniej Vanessy. Dziewczyny, której idealny świat, zamienia się w pole bitwy.
  Kategoria: fantasy
  Zapraszam na mamtowekrwi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Carmen nie chciała litości czy współczucia. Nie chciała doznać tego, czego sama dawała innym w przeszłości. Od ponad pięciu minut czekała. Spokojnie siedziała na niewygodnej ławczce, która bardziej przypominała stare drewno niż miejsce do siedzenia. Oddech świeżego powietrza, dwa samochody stojące na parkingu oraz dwójka skrajnie różnych ludzi czekających na nią. http://te-digo-que-te-quiero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Serdecznie zapraszam na rozdział drugi http://drownedl.blogspot.com/2014/07/rozdzia-ii_14.html i baaardzo cię przepraszam za to, że nie zdążyłam skomentować ci rozdziałów! Wszystko nadrobię :) Całuję, Wedrfonir

  OdpowiedzUsuń
 16. (spam)
  " Zawsze, nawet jako mała dziewczynka chciałam, aby moje życie przypominało bajki Disneya. Niestety tak nie jest.
  Dlaczego nic nie jest po naszej myśli?!
  Już nic z tego nie rozumiem.
  Chciałam być jak Ariel i Eryk z Małej Syrenki. Tak bardzo się kochali, byli tacy idealni. " http://niesmiertelny-czlowiek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Różne historie z różnych światów; między innymi o: uczniach Akademii Magii; nastolatkach z trudnymi relacjami ze śmiercią; kotach poszukujących rozrywki wśród zabytkowych ogrodów; snach, które mogą - albo nie - być rzeczywistością; elementach prawdy w opowieściach bywalców wampirzych balów; wiedźmach poszukujących normalnego życia; młodych dziewczynach walczących o prawdę i sprawiedliwość; księżniczkach poszukujących księcia, by odnaleźć się w nieznanym świecie.
  Zapraszam na Tales of Many Lives

  OdpowiedzUsuń
 18. Różne historie z różnych światów; między innymi o: uczniach Akademii Magii; nastolatkach z trudnymi relacjami ze śmiercią; kotach poszukujących rozrywki wśród zabytkowych ogrodów; snach, które mogą - albo nie - być rzeczywistością; elementach prawdy w opowieściach bywalców wampirzych balów; wiedźmach poszukujących normalnego życia; młodych dziewczynach walczących o prawdę i sprawiedliwość; księżniczkach poszukujących księcia, by odnaleźć się w nieznanym świecie.
  Zapraszam na Tales of Many Lives

  OdpowiedzUsuń
 19. Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
  Opowieść o Wampirach, Aniołach i poznaniu prawy o swoim pochodzeniu.
  http://niektore-rzeczy-sa-wieczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Dura lex, sed lex.

  W świecie Nocnych Łowców nareszcie zapanował czas pokoju.
  Wszystkie wrogie nacje złożyły swoją broń.
  Clave rozłożyło swą pieczę nad całym światem.

  Clave jednak nie wie, że w szkockim mieście Edynburg
  mieszka nieznana im istota.

  Co zrobi pewien młody Nocny Łowca,
  kiedy spotka ją na swej drodze?
  Zabije ją?

  Dowiesz się na: http://niech-milosc-zwyciezy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Carmen Reyes i Lea Mascanares to dwie, silne kobiety, które potrafią walczyć o swoje. Nie różni ich tylko wiek, ale również matki. Dlaczego tak potoczyły się ich losy? Czy będą potrafiły odnaleźć się w nowej sytuacji, która dla każdej z nich okaże się trudna? Będą siebie wspierać, a może nienawidzić? Tak, Carmen i Lea to przyrodnie siostry - mają tego samego ojca.
  http://wiezi-rodzinne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Wynaleziono sposób na usuwanie pamięci. Jednak zawsze pojawiają się pewne komplikacje. Taka spotyka Charliego, chłopca, któremu rodzice kilka lat temu wymazali z pamięci pewne fragmenty życia. Czy nastolatkowi uda się dowiedzieć, co i jak dużo chcieli przed nim ukryć? Czy ta wiedza go zniszczy? Czy wszystko, w co wierzy, może okazać się jednym wielkim kłamstwem?
  Pamięć to nie urządzenie, którym da się sterować.
  Wejdź i zagłęb się w historię, która może się potoczyć całkowicie inaczej, niż byś tego oczekiwał.
  http://memoryisnotdevice.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam, mam nadzieję, że Cię zaciekawi!

  OdpowiedzUsuń
 23. Tess Rodriguez prowadzi całkiem zwyczajne życie. Ma swoją najlepszą przyjaciółkę, dobre oceny i kochającą młodszą siostrę. Ale. Właśnie, zawsze jest jakieś "ale". Ojciec dziewczyny po tragedii, która dosięgła ich rodziny, zamknął się w sobie i nie interesował się poczynaniami córki właściwie wcale. Na domiar wszystkiego sprowadził do domu kobietę, której nastolatka nie znosiła. Czy w życiu Tess pojawi się ktoś, kto zagoi ranę na sercu po okrutnej tragedii? Bo mimo że minęło już sporo czasu, nastolatka nie umie sobie poradzić. W końcu nie tak łatwo jest zapomnieć, że straciło się matkę. Czy Tess zaakceptuje Megan? Czy Pablo zrozumie, że nie może się tak oddalać od córki, bo w końcu ją straci? A może nastolatka znajdzie miłość swojego życia? Chyba że jeszcze bardziej skomplikuje sobie życie...

  http://thisworldscaresmee.blogspot.com/

  Zapraszam do czytania mojego pierwszego bloga! :)
  Mam nadzieję, że wejdziesz.

  Pozdrawiam,
  Julss

  P.S. Liczy już sobie 32 rozdziały, ale na razie planuję zająć się tym nowym opowiadaniem, więc nic nowego się ukazywać tam nie będzie w najbliższym czasie. Nie zrażaj się dużą ilością rozdziałów, podobno czyta się bardzo płynnie i przyjemnie.

  OdpowiedzUsuń
 24. Przeszłość zawsze powraca... atakuje wspomnieniami... a jej największą bronią jest miłość.
  Potrafisz poradzić sobie z uczuciami? Myślisz, że masz nad nimi kontrolę?
  Poznaj historię Monici i Annie.
  Historię, w której uczucia są silniejsze od czasu, racjonalności, czy moralności. Silniejsze od wszystkiego.
  Historię, w której to emocje podejmują decyzję.

  Zwiastun I

  Zwiastun II

  Zapraszam na: They don't even know you

  OdpowiedzUsuń
 25. SPAM
  Każdego ranka, każdej nocy, dla męki ktoś na świat przychodzi. Jedni się rodzą dla radości, inni dla nocy i ciemności. Na złączeniu dwóch ‘światów’ stoi ona. W pędzącym tłumie, z energią rozpierającą jej klatkę i wstrzymującą oddech. Kiedy przyjdzie podjąć najważniejsze decyzje, już nic nie będzie takie jak wcześniej.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot.
  Jamie jest pozornie normalną nastolatką. Tak naprawdę jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.
  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 26. Czasem wydaje się, że nie może być już gorzej - zwłaszcza, gdy jest się licealistą i nauczyciele oraz rodzice dyszą nad karkiem z powodu zbliżających się matur. Ale gdy do miasta wraca była twojej przyjaciółki, a ty zakochujesz się w niej bez pamięci, szkoła przestaje być już jakimkolwiek problemem.
  Czy zaprzepaścisz przyjaźń ze swoją najlepszą przyjaciółką - Agatą - na rzecz związku z uroczą i nieśmiałą Dominiką? Poprowadzisz drużynę koszykówki do mistrzostw czy może zawiedziesz? Czy bogactwo i popularność przewrócą ci w głowie czy wciąż będziesz tym samym facetem, którym byłeś? Odpowiedź na te pytania przyniesie ci życie.
  http://wybor-miedzy-nami.blogspot.com/

  PS. Wydaje mi się, że tematyka naszych blogów jest podobna, bo w moim opowiadaniu też występuje motyw rywalizacji o czyjeś względy :) Sądzę, że to może cię zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 27. Wybacz, ale dołączyłaś do obserwowanych, więc myślałam, że nie muszę Cię informować, ale jeśli chcesz to oczywiście to zrobię :).

  OdpowiedzUsuń
 28. Esme Marshall odkąd każdy pamięta sprawiała problemy, nie tylko wychowawcze. Była najmłodszą córką zamożnego małżeństwa. Aczkolwiek według sąsiadów - pomimo swojego nieznośnego charakteru, stylu życia - przypominała człowieka. Człowieka, który czuje oraz żyje według swoich zasad, nie przejmując się tym co inni powiedzą. Co się stało, że w wieku szesnastu lat zniknęła? A po pięciu latach wraca?
  http://today-we-are-spinning-like-a-carousel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie chcę innego kawała twoich myśli, więc zabierz je gdzieś indziej wieczorem, ponieważ nie mogę wziąć innego pożegnania.Pożegnania nigdy nie należą do prostych. Niektóre można porównać do wbicia noża celnie prosto w serce. Jak sobie poradzi z tym Rose?
  http://and-again-bad-luck.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  no i link http://nowaprzy.blogspot.com/2014/07/witajcie.html

  OdpowiedzUsuń
 31. Hej! Serdecznie zapraszam na nowy rozdział! :)
  http://crying-werewolf.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. zapraszam na http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com gdzie pojawił się nowy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na rozdział XXIX :)
  Miłego dnia!
  Amy ;)

  [ http://melodie-serc.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 34. W wolnej chwili zapraszam Cię do mnie na nowy rozdział.
  Ściskam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 35. Witaj rozdział 1 już jest serdecznie zapraszam :) http://mdwolaac.blogspot.com/2014/08/rozdzia-1_31.html

  OdpowiedzUsuń
 36. [SPAM]
  Miasto tętniące życiem.
  Cztery przyjaciółki.
  I miłość...
  Czy postawią miłość ponad przyjaźń?
  Czy miłość ma szansę przetrwać?
  Czy przyjaźń zniesie przeciwności losu?
  Czy głębokie rany zadane przez ukochaną osobę są wstanie się zabliźnić?
  Jak wiele jesteśmy w stanie wybaczyć?
  Wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie w nowym opowiadaniu:
  insomnia-in-the-city.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 37. Przepraszam na samym początku, że ostatnio mnie tak nie ma i przegapiłam sporo...
  Nie chciałam, ale tak wyszło.
  Mój internet się obraził, a komputer zepsuł.
  Tal, wiem, to jest przepiękne D: xD Teraz dostałam lapka od brata na jakiś czas. Niestety mam szkołę i dużo zadań od razu, ale jeśli dam radę, to nadrobię chociaż trochę <3
  Już jest nowy rozdział :3 Serdecznie Cię na niego zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 38. zapraszam na nowy rozdział :) http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Serdecznie zapraszam na kolejny rozdział i jako, że "Tajemnica Locmarie" dobiega powoli końca, proszę o zagłosowanie w sondzie, która jest na blogu z prawej strony;) (oczywiście jeśli jeszcze nie głosowałaś;)
  Pozdrawiam!:

  OdpowiedzUsuń
 40. Czujesz czasem, że otaczają Cię sami idioci i przemądrzałe osobistości ubrane w ludzką skórę? Czy tylko ja mam ochotę wystrzelić wszystkich na orbitę okołoziemską? Ech, nie mam po temu środków. Dlatego zamykam moje żale i przemyślenia w wężykach liter. Spokojnie, nie mam depresji. Moja twórczość też nie. Kiedyś gdzieś usłyszałam, że to co piękne zawsze w jakiś sposób jest też smutne. Dlatego głównie szukam piękna, a że wychodzą smuteczki? Trudno.
  Zapraszam Cię więc do świata, gdzie królują Miejskopodmiejskie Gadki Gagatki. Codzienna porcja odmóżdżaczy czeka właśnie na Ciebie (zero inspiracji Chajzerem!). Uwaga, wchodzisz na własną odpowiedzialność!
  http://miejskopodmiejskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam na nowość na http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com
  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam na epilog oraz bardzo proszę o zapoznanie się z ważną informacją, która widnieje pod epilogiem :).
  Pozdrawiam!
  Amy ;)

  [ http://melodie-serc.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 43. serdecznie zapraszam na nowy rozdział :) http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Majka postanowiła wrócić do Polski, za którą tak tęskniła. Okazuje się, że jej rodzinne miasto - Kraków - nic się nie zmienił, ale ludzie mieszkający w nim na co dzień bardzo. Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Czy Maja dobrze zrobiła wracając do kraju, gdzie znalazła pierwszą przyjaźń i w parę lat temu pierwszą, najważniejszą miłość?
  http://przypadkowe-spotkania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. http://projekt-noe.blogspot.com/
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 46. Bezcenna – to opowieść o dziewczynie, która w bardzo krótkiej chwili traci idealnie wygenerowaną przez siebie układankę. Scenariusz jej losów przez większość czytelników może zostać odebrany jako pewnego rodzaju schemat, powielających się dotąd opowieści - jednak nic bardziej mylnego.

  W tragicznym wypadku Sky Thilerson traci dwójkę swoich rodziców. Ze względu na brak pełnoletności jest zmuszona zmienić swoje miejsce zamieszkania i zacząć funkcjonować u boku swojej babki. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że nieżyjąca już matka, przed laty zerwała kontakt z resztą swojej rodziny z niewyjaśnionych dla Sky przyczyn. Wszelkie próby odgadnięcia przez bohaterkę powodów tej rodzinnej izolacji nadal pozostają nieosiągalne.

  W nowym, szkolnym otoczeniu, bardzo szybko udaje się jej zyskać łatkę „nowej”. Jej niewinność i burza rudych włosów szybko zostają jednak zauważone prze Scotta Crantona – jednego z miejscowych dziewiętnastolatków, uczęszczających do tej samej szkoły. Ten szalony, niebojący się wyzwań młodzieniec pokazuje jej nieznane dotąd horyzonty. Czy tylko jej uroda i „inność” tak bardzo przykuły jego uwagę? A może przyczyna została ukryta w całkowicie innym aspekcie? Czyżby skrywający przez tyle lat rodzinny sekret przed którym ze wszystkich sił chciała bronić ją rodzicielka zostanie jej wyjawiony? Czy w końcu odkryje swoje prawdziwe pochodzenie oraz moce, które tak głęboko w niej drzemią? Jest wybrańcem, to pewne. Pytanie brzmi jak szybko zdoła to zaakceptować.

  To opowieść pełna dramatu, romantyzmu, a jednocześnie gorącego, pikantnego romansu, która została na chwilę zanurzona w szklance fikcji. Historia, która poruszy nawet najbardziej niewzruszone serca.

  OdpowiedzUsuń
 47. 18 października 2014 roku !!
  Zapraszam do przeczytania PROLOGU na blogu: http://lomngksztdory.blogspot.com/
  Historia z bohaterami TeenWolf, TVD i innymi!

  OdpowiedzUsuń
 48. Hej ;) Wiem, że blog jest aktualnie zawieszony, ale nie wiem czy bywasz w blogosferze czy nie, więc postanowiłam zostawić ten komentarz, a jeśli Cię nie ma to po prostu nie odpowiesz, więc sprawa prosta.

  Zakończyłam niedawno jedno opowiadanie i zaczynam właśnie kolejne. Chciałam przedstawić Ci jego krótki opis;)

  W pewien na pozór spokojny dzień na komisariat dzwoni anonim, mówiąc iż był świadkiem brutalnego morderstwa. Dwójka podkomisarzy wydziału zabójstw Catia Morgan i Colin Bonnet znajdują na miejscu całe osiedle wymordowanych mieszkańców. Jednak ta trudna do rozwiązania sprawa jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Niedługo po tym zdarzeniu dochodzi do brutalniejszych i liczniejszych ataków, nad którymi ani policja, ani wojsko nie jest w stanie zapanować. Podczas jednego z nich, Catia zostaje ranna, a jej życie zmienia się diametralnie. Zaczyna żyć w lesie, gdzie każdego dnia walczy o przetrwanie i ucieka przed groźnymi przestępcami. Znajduje schronienie i pomoc od kogoś, od kogo za wszelką cenę pragnie się uwolnić. Kim jest i dlaczego dzicz musiała stać się jej domem?
  Zapraszam na opowiadanie o cierpieniu, śmierci, krwi, brutalności, tęsknocie, pasji i namiętności. Zapewniam emocje, wrażenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Może Ci się spodoba;)
  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...
  projekt-noe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam na mojego nowego bloga. Dopiero zaczynam ale myślę, że z czasem znajdziesz coś dla siebie. Na blogu będą pojawiać się wpisy o przeróżnej tematyce między innymi: Książki, Anime, Gry, Muzyka, Blogi, Hobby i wiele innych. Czyli strona o wszystkim :P:D zapraszam serdecznie http://www.da-sogni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Zbyt długo pracowałam jak agentka specjalna. Kiedy zaczęłam żyć samą pracą, wtedy popełniłam największy w życiu błąd. Jednakże zawsze ponosiłam tego konsekwencje. Nigdy nie było łatwo. Dwa lata temu zeszłam do tzw. cienia. Każda osoba po fachu rozumie poprzez te słowo wycofanie się na jakiś czas z zawodu. Rzadko kto na to się decyduje, ponieważ bardzo trudno wrócić do pracy w terenie.
  http://tajemniczy-i-nieczysty-sekret.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. W wolnej chwili zapraszam :
  http://it-had-to-be-you-liz.blogspot.com/

  Gatunek : Romans
  Jest to pierwsza część sagi o trzech siostrach.
  Elizabeth Hamond to piękna, 34-letnia kobieta, która po siedemnastu latach wraca do rodzinnego miasteczka - Eureka, na pogrzeb swojej matki. Tam wreszcie po bardzo długim czasie spotyka swoje siostry.
  Czy uda im się odbudować rodzinne więzy? Jest coś w tym miejscu co stoi na przeszkodzie. Coś co wyryło na duszy Liz głęboką ranę.
  Czy uda jej się pokonać demony przeszłości? I jaką rolę w tym wszystkim odegra przystojny brunet?

  Aurelia xx

  OdpowiedzUsuń
 53. Mali Corporalis to jeden z najniebezpieczniejszych artefaktów znanych na całym świecie. Czarnomagiczne urządzenie od wieków przechowywane jest w pilnie strzeżonych miejscach. Nawet tu w Anglii. Ministerstwo ukrywa je, jednak jeden z Niewymownych wykrada owy przedmiot pod działaniem Imperiusa z rozkazu Voldemorta. Misją Draco Malfoya jest dopilnowanie, aby przesyłka trafiła do Harry'ego. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Jak wielkim zmianom ulegnie Potter? Zmieni swoje nastawienie do śmierciożercy? Jakie skutki będzie mieć to zdarzenie dla świata magii?
  www.alternatywne-ego.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Cześć, w końcu bariera pisarska wyparowała i na blogu zawisnął czwarty rozdział przygód Charliego. Zapraszam serdecznie! :*
  http://memoryisnotdevice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Sekret Claudii.
  http://sekret-claudii.blogspot.com/
  Claudia Clarkson zawsze podążała drogą, którą sama sobie wyznaczyła. Rzadko kiedy słuchała innych i tak było tym razem. Cierpiała w samotności i tak właśnie walczyła ze swoimi słabościami. Przestała uciekać, wręcz przeciwnie. Czy to koniec bólu w życiu policjantki?

  OdpowiedzUsuń
 56. Z góry przepraszam za SPAMa!
  Drzewo genealogiczne Jillian jest tak samo zwariowane jak świat, w który nagle wkroczyła. Moment, w którym pogroziła Erickowi kastracją miał już na zawsze zmienić jej życie. Niecodzienne sytuację to dodatek do i tak trudnego żywota, jaki ona do tej pory wiodła. Na szczęście Jillian jest niezwykle tolerancyjną osobą!
  Pobicie. Włamanie. To normalne w buntowniczym życiu niemal każdego nastolatka!
  Jednak każdy ma jakiś umiar.
  Umiarem Jillian była prawda odnośnie pochodzenia jej matki, bo jeżeli „Jabłko od jabłoni daleko nie pada” oznaczy to, że ona jest potworem i wrogiem każdego herosa?
  (Fan Fiction na podstawie książek Ricka Riordana)
  http://life-of-heros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Wielka Puszcza podzielona została pomiędzy zwaśnione watahy lykan. W podbitej kolonii na Lodowych Pustkowiach w żyłach rdzennych mieszkańców wciąż płynie ta sama krew, a serca rwą się do buntu. Skłócone wilcze sfory stają w opozycji do samozwańczych opiekunów Drzewa Przodków i wszczynają rebelię.

  Co dzieciom lasu przyniesie splugawienie świętych ziem bratobójczą walką? Czy w każdym świecie wojny religijne są nieodłącznym elementem i przyczyną wszelkich krzywd?

  Zapraszam na http://wilcze-dzieje.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 58. Cheryl Montgomery to dziennika śledcza. Bardzo ceniona i skuteczna w swoim zawodzie. Znana jest z nieprzebierania słów oraz tego, iż nie można jej przekupić. Wyróżnia się nie tylko "innym" stylem pracy, ale również i charakterem. Życie Cheryl nie było zbyt proste ani w przeszłości ani nie jest w teraźniejszości, a najgorsze dopiero przed nami.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Zapraszam na nowy spis blogów:
  http://blogo-spis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Witaj,
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://cienie-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 61. Wraz z dwoma przyjaciólkami opisujemy książki, filmy, gry oraz różne historie, które wydarzyły się w naszym życiu:
  saint-trinity666.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Wiesz jak to jest być nikim? Przemierzać ulicę i być takim samym jak inni? Ja wiem, mimo, że do takich osób nie należę. Nazywam się Clowy Piaf i jestem członkiem elitarnego oddziału kryjącego się pod nazwą G.O.A, lub inaczej "Niewidzialni". Działamy w przyszłości, zniszczonej przez maszyny, które kontrolują każdy aspekt ludzkiego życia. Po narodzeniu młody człowiek otrzymuje podskórny chip, który decyduje o jego charakterze, wyglądzie i życiu. Więc człowiek jest sobą tylko 9 miesięcy w sztucznej kopule. Jednak są ludzie tacy jak ja, którzy wychodzą po za tok myślenia maszyn. Każda osoba nie poddana chipowi zostaje zwerbowana do oddziału. Po co jesteśmy? Kim? Na pewno nie urodziłam się sobą bez powodu. Mam zamiar ten powód odkryć i zmienić świat...

  Ostatnia informacja z: Nowego Świata.

  Gatunek:Romans, Sci-fi, Przygoda, wojenne

  z-nowego-swiata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam serdecznie na opowiadanie pt. 'W co ty grasz? - zapytali jednocześnie.'
  http://but-i-still-dont-understand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Serdecznie zapraszam Cię na "Goodbye my lover!" ;)

  Zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  Adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Czy można kochać nie wiedząc podstawowych rzeczy właśnie o tej wybranej osobie ?
  Czy po wyjawieniu sekretów swojej sympatii nadal związek może trwać ?
  Nawet jeśli ukochana osoba ukrywa mroczny sekret który potrafi zmienić twoje całe życie które i tak jest pełne problemów ?
  Ona - urodziła się w 1615 roku i pewnego dnia dowiedziała się że nie jest człowiekiem, lecz potworem w posturze człowieka – tyle się dowiedziała od swojego starszego brata w 1632 roku gdy miała siedemnaście lat. Po 400 latach okazało się zupełnie inaczej. Pod czarną maską którą zakłada co noc aby dowiedzieć się kim naprawdę jest kryją się zupełnie niewinne i czekoladowe oczy. Stworzyła sobie nowe życie które zaczyna od nowa i z całych sił będzie się starała aby nikt nie poznał prawdy na jej temat.
  On - osoba która kiedyś miała spore problemy z prawem. Liczne bójki odwyki i inne podobne rzeczy. Dzięki pieniądzom ojca które poszły na najlepszego prawnika w całym stanie Waszyngton cudem uniknął poprawczaka. Podniósł się w nauce i zaczął być dobrym obywatelem. Lecz nie tylko to się w nim zmieniło. Zaczął fascynować się pomaganiem ludziom ale nie jak policja. Jest uznawany jako przestępca mimo tego że ratuje życie na każdym kroku. Podobnie jak dziewczyna zakłada maskę i staje się kimś innym.
  Czy osoby z zupełnie dwóch różnych światów pokochają się ?

  Gdy wyznają swoje sekrety ich miłość przetrwa ­?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga :)
  http://her-back-to-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. Jak zmieni się twoje życie gdy diabły z przeszłości z powrotem w nim zawitają?
  Ich ponowne spotkanie było przypadkiem czy może przeznaczeniem?
  Kłamstwa i niedokończone sprawy...
  To czas żeby wyszły na jaw?
  Katherine wiedzie spokojne z pozoru szczęśliwe i bezpieczne życie. Wyczekuje swojego ślubu z Marcusem Valyriusem Antonym Lancasterem bajecznie bogatym dostojnikiem brytyjskim, o szlacheckim rodowodzie i wysokiej pozycji. Jednakże miesiąc przed dniem ślubu mężczyzna znika bez słowa. Zdeterminowana dziewczyna postanawia odnaleźć ukochanego, ale co może się wydarzyć gdy spotka swoją pierwszą miłość z młodzieńczych lat? Co więcej będzie zdana tylko na niego? Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.

  Chcesz poznać losy dawnych kochanków? Zapraszam na xviii-w.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 67. Zapraszam na XII rozdział - http://trudny-wybor.blogspot.com/


  - Naprawdę ? –zapytała nieco zdziwiona.
  - Cóż… ona myśli, że ją kocham, tylko, że tak nie jest. Teraz przerwał na chwilę, po to , aby złapać ją za rękę. – Posłuchaj, nie ważne co stanie nam na przeszkodzie, zawsze będę przy Tobie… Kocham Cię Jessico Leander.
  Jess wyprostowała się, odchrząknęła i nie wiedziała co ma teraz zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 68. Witam
  Chciałabym polecić Ci mój blog dotyczący stylizacji i tego co w danej chwili modne. Dodatkowo porady dotyczące zdrowego odżywiania, recenzje książek. Zapraszam
  http://mintoffashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. Serdecznie zapraszam na opowiadanie pt. 'MÓWIMY ŻYCZENIE DO SPADAJĄCEJ GWIAZDY'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń